Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0

piegāde

LV
LV
EN
Valoda: LV
LV
EN
0

piegāde

Rūpes par drošu un savlaicīgu piegādi ir labu attiecību pamatā. No durvīm līdz durvīm. No sirds uz sirdi.
​Nekautrējies, raksti epastu vai arī zvani pa telefonu  26335198 - Orgamint Home

 PIEGĀDE

Pasūtījumiem virs 200 EUR bezmaksas piegāde ES ar OMNIVAS servisu.

  • Baltijas valstīs piegādes laiks 2 - 3 dienas. Ja vēlies ātrāku piegādi sazinies ar mums, mēs atradīsim risinājumu.

  • ​​​ES valstīs piegādes laiks 5 - 8 dienas atkarība no valsts. Ja vēlies ātrāku piegādi , nekautrējies, zvani vai raksti. Mēs palīdzēsim ar prieku.

  • ​Pārējās valstīs piegāde ar kurjerpastu DHL vai EMS . Piegādes laiks ir atkarīgs no valsts un laika apstākļiem, kuri nav atkarīgi no mums. 

  • Par sūtījuma došanos ceļā saņemsi epastu kurā būs norādīts sūtijuma " tracking number". Ar šo numuru varēsi pārbaudīt kur sūtījums atrodās un kad apmēram sasniegs tavas durvis. 

​​

PREČU ATGRIEŠANA

  • Protams tev ir 30 dienas lai atgrieztu preci atpakaļ. Lūdzu ieliec to iepakojuma maisiņā kurā to saņēmi un pieliec klāt savu rēķinu vai PAYPAL maksājumu. Izstrādājums nedrīkst būt sabojāts mehāniski vai kādā citā veidā. Diemžēl par šo sūtījumu mēs nevarēsim samaksāt, tāpēc iesakam sūtīt ar parastā pasta pakalpojumu. Kad sūtījums tiks saņemts un pārbaudīts, mēs to darīsim zināmu un ieskaitīsim atpakaļ naudu kontā ilgākais 14 dienu laikā.

  • ​​Ja esi saņēmsi jau bojātu preci vai ar kādu defektu, dari mums to zināmu. Nofotogrāfē defektu un atsūti mums uz epastu. Mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim lai rastu risinājumu.

PRIVĀTUMS 

  • Orgamint Home apņemas uzkrāt un saglabāt tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami  komercdarbības veikšanai interneta vietnē www.orgaminthome.com

  • Uzņēmums arī apņemas pielikt saprātīgas pūles, lai nodrošinātu apstrādāto personas datu pareizību un pilnīgumu, norādot klientiem pēc iespējas precīzāk, kā ievadīt savus datus korekti un pilnīgi. Orgamint Home apstrādās personas datus tā lai nodrošinātu to konfidencialitāti un pielietos piemērotus lidzekļus lai novērstu jebkādu neatļautu piekļuvi.