Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0

atsauksmes

LV
LV
EN
Valoda: LV
LV
EN
0

atsauksmes

Mēs esam dziļi no sirds pateicīgi par katru jūsu pirkumu. Ikviena atsauksme mums ir īpaši svarīga. Tās palīdz izzināt jūsu vēlmes un palīdzēt mums piepildīt jūsu sapņus lieliskam miegam.

Dace Runča Štelmahere    22.09.2013                       Jau kādu laiku man ir bauda lietot Orgamint Home šūdināto gultas veļu. Tā ir gan skaista, gan ļoti patīkama ādai un kvalitatīva. Ja cilvēks pievērš vērību un piešķir nozīmi tam, kā un kur viņš guļ un atpūšas, tad es noteikti varu ieteikt Orgamint Home darinājumus, būs gan prieks acīm, gan bauda ādai. Un vēl, kas ir ļoti svarīgi, tas ir tepat Latvijā dizainēts un darināts. Es vienmēr atbalstu savējos, un šī ir lieliska izdevība. Paldies ORGAMINT HOME komandai!            grafikas dizainere, www.rudda.lv 

Ilze Frīdmane       7.12.2013                                                                                                                               Sveiki ORGAMINT HOME,Paldies par sūtījumu! Pidžamiņa ir ļoti skaista!

Līga Rozentāle    18.02.2015                           Paldies par skaisto, vakar saņemto gultas veļas komplektiņu manam bēbītim. Uzlaikoju gan uz matracīša, gan pārējo - der ļoti labi un izskatās tieši kā biju vēlējusies :) Paldies Jums un Jūsu komandai par atsaucību un rūpīgo darbu! Nebrīnos, kad sacījāt, ka Jūsu klienti bieži kļūst par pastāvīgajiem klientiem, es arī tāda ceru kļūt :) 

Gesa Gohlke  2016. gada 16. decembris         some weeks ago i got my vinta duvet cover and pillowcases. these are the most amazing and most fantastic covers i have ever had. the cotton is so cosy, that i don't wanna change them anymore... thanks to orgamint home for the perfect service and this wonderful quality.